פרויקט שדה דב

שבירו – שדה דב

הצטרפו עוד היום לפרויקט היוקרתי שדה דב – ותוכלו ליהנות מהשקעה של פעם בחיים!

בלב ליבה של תל אביב במיקום אטרקטיבי במיוחד, מתוכנן לקום פרויקט נדל"ן אקסקלוסיבי המציע כ – 16,000 יחידות דיור – ונקרא פרויקט שדה דב. אין ספק שמדובר בהזדמנות כלכלית יקרה מפז, עליה מומלץ לקפוץ כל עוד יש הזדמנות!

שדה דב הקרקע היקרה ביותר בארץ!!!

השקעות החל מ- 1,000,000

למידע נוסף השאירו פרטים

מידע נוסף על פרויקט שדה דב

פרויקט שדה דב
פרויקט שדה דב

פרויקט נדל"ן אקסקלוסיבי

באוגוסט 2018 חתם כבוד ראש ממשלת על ישראל  על הפינוי של שדה התעופה האזרחי והצבאי "שדה דב". לאחר תהליך הפינוי יוקצה השטח לטובת מתחמי מגורים, פנאי ותעסוקה, מה שמהווה הזדמנות כלכלית עבור משקיעים. בהתאם לצו שנתקבל, עד ה 1 ליולי  בשנת 2019 יש לפנות את שדה התעופה כאשר לאחר הפינוי תחל בנייה של כ-16אלף יחידות דיור חדשות. באזור הים יוקמו מלונות, שטחי מסחר ופארק רחב ידיים ויחד עם המיקום האטרקטיבי על קו החוף, אין ספק כי מדובר באחד מהפרויקטים היוקרתיים והמעניינים ביותר בתחום הנדל"ן בישראל.

בואו להיות שותפים להצלחה.

SHVIRO  הצלחה בכל עסקה.

כל היתרונות הטמונים במיקום

ראשית כל דרכי הגישה נוחות ומהירות בשל הקרבה לכל עורקי התנועה המרכזיים בארץ. שנית, שדה דב ממוקם בצידה הצפוני של שכונת היוקרה רמת אביב ג' ובצמוד לאזורי חן ולשכונת ל' היוקרתית, אזור המוכר בשל איכות חיים גבוהה, אוכלוסייה איכותית, סביבה אורבנית ירוקה ובעיקר – חיי שקט ושלווה. יתרה מכך, לא ניתן להתעלם מן העובדה כי היזמים שעומדים מאחורי הפרויקט הם ממשלת ישראל ועיריית תל אביב, מה שמעצים את האינטרסים לקידום התכנית, שגם זהו יתרון חשוב עבור המשקיעים.

פרויקט שדה דב, השקעה כלכלית חכמה

פרויקט שדה דב יושב על עתודת הקרקע הזמינה האחרונה באזור צפון תל אביב. אין ספק כי רכישה מוקדמת בפרויקט שדה דב תהיה השקעה חכמה בזמן הנכון – רגע לפני שהמחיר ייתן קפיצה משמעותית .בשל המיקום האטרקטיבי ושלל היתרונות הנוספים, פרויקט שדה דב נחשב לאחד הפרויקטים "החמים" בתחום השקעות הנדל"ן, אם לא החם מכולם. השקעה בפרויקט שדה דב הנה בעלת פוטנציאל רווח לטווח הארוך ולכן היא מהווה הזדמנות חד פעמית.

חברת שבירו תשמח ללוות אתכם לכל אורכו של התהליך ולהשיג את התשואה הגבוהה ביותר עבור הכסף שלכם. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר עכשיו ונשמח לעמוד לשירותכם!

* הקרקע אינה זמינה לבנייה מיידית.

פרויקטים נוספים בשבירו לנד

שבירו - חוף התכלת.

זו ההזדמנות שלכם לקחת חלק בתכנית היוקרתית - חוף התכלת בהרצליה, בין המרינה הרצליה למלון מנדרין! משקיעים אשר מכירים את דרכם בעולם הנדל"ן לא צריכים המלצות כדי לזהות הזדמנות להשקעה מניבה, במיוחד

תל אביב עיר ללא הפסקה פרויקט הדגל 3700.

כאשר מחפשים מקום אטרקטיבי להשקעה בנדל"ן – תל אביב ללא ספק נמצאת במקום הראשון תוך שהיא מציעה חיים תוססים ומעניינים וכן מגוון אפשרויות נוספות. החלום על מגורים בעיר העברית הראשונה...

שבירו - ח 500

זו ההזדמנות שלכם להצטרף לפרויקט ח - 500 בחולון וליהנות מתשואה מלאה לכספכם! חולון, הנחשבת ליעד אטרקטיבי במיוחד, מקדמת את פרויקט ח - 500, הנחשב כאחת ההשקעות המשתלמות ביותר בשוק הנדל"ן הישראלי.

שבירו - במתחם ה 1000בראשון לציון.

ההזדמנות שלכם להצטרף לתכנית ה - 1000 בראשל"צ אחת מהשקעות בנדל"ן האטרקטיביות ביותר בישראל! תכנית ה – 1000 כשמה כן היא: תכנית אשר כוללת כ - 1,000 דונם ומייעדת אותם לפיתוח עירוני מתקדם...

שבירו - פי גלילות

פינוייה של חוות הגז בפי גלילות יצרה הזדמנות פז לפיתוח מתחם מגורי יוקרה והי טק מהנחשקים ביותר בישראל. המיקום האטרקטיבי בין רמת אביב ג' לצומת גלילות, הקרבה לחוף הים והעובדה כי מדובר באחד הפרויקטים הגדולים...

שבירו - בקריית אתא

"שכונת אופק חדש" מבית שבירולנד, הזדמנות להשקעה בקרקע בשלבים סופיים לאישורה במיקום אטרקטיבי ובצמידות לבנייני מגורים.

שבירו - עיר ימים בחדרה

תוכנית "עיר ימים" בחדרה היא תכנית להקמת רובע מגורים ומלונאות ברצועת החוף הצפון-מערבית של העיר.