למידע נוסף חייגו 2471*
הרוקמים 26, מרכז עזריאלי חולון

שבירו – במתחם ה 1000

ההזדמנות שלכם להצטרף לתכנית ה – 1000 בראשל"צ אחת מהשקעות בנדל"ן האטרקטיביות ביותר בישראל!

שיווק בלעדי של יחידות משרדים במתחם.

במתחם ה 1000 רוכשים רק משבירו.

השקעות החל מ- 100,000

למידע נוסף השאירו פרטים

סרטון התדמית של
שבירו – במתחם ה 1000

מידע נוסף על ראשון לציון מתחם ה 1000

מה כלול בתכנית?

משקיעים רבים מביעים עניין במתחם ה – 1000 ולא בכדי, קרקע זו נעשתה אחת מהשקעות הנדל"ן הכדאיות ביותר. על הקרקע יוקמו בעתיד מתחם תעסוקה מתקדם, מרכזים פיננסיים, תעשיות שונות, מלונאות עסקית, מרכז קונגרסים ותערוכות, מוסדות חינוך וכן מתחמי פנאי ומגורים. מדובר בתכנית אשר יישומה יהפוך את ראשון לציון למרכז העסקים של ישראל בפרט ומתחם העסקים של העתיד באופן כללי. הפארק שיוקם על מתחם ה – 1000 מאופיין עם קדמה וחדשנות, אשר ישמש את החברות והתאגידים הגדולים ביותר במשק הישראלי.

מיקום אטרקטיבי

לפרויקט יתרונות רבים ומגוונים מהם לא ניתן להתעלם אולם אחד מיתרונותיו האסטרטגיים הוא זה שהופך אותו לאחת מהשקעות הנדל"ן המבטיחות ביותר – מיקומו הייחודי. המתחם נמצא בסמוך לעורקי תחבורה ראשיים ביניהם תחנת רכבת משה דיין, הוא ממוקם בקרבה לכביש 4, לנתיבי איילון ולכביש 20 וכן בסמיכות לקווי רכבת קלה עתידיים. יתרה מכך הקרקע נמצאת בסמיכות לצירים מרכזיים בראשון לציון עצמה ובקרבה לקו החוף, מה שגם מהווה יתרון מרכזי.

יש אינטרס גדול לקידום הפרויקט

המתחם מחולק לשלוש חטיבות קרקע ונמצא הן בבעלות של העירייה, הן בבעלות פרטית והן בבעלות משותפת של העיריה ושל אנשים פרטיים. העובדה שכמחצית מהשטח נמצאת בבעלותה של העירייה היא יתרון היות ולעירייה יש אינטרס לקדם את הפרויקט, לאפשר את פיתוחו וליישם אותו באופן יעיל ומהיר. נתון זה הוא שהופך את ההשקעה בקרקע זו להזדמנות כלכלית מבטיחה עבור רוכשים פוטנציאליים ואת קצה הבנייה למהיר יותר משמעותית.

מימוש הרווחים דרך השקעה במתחם ה - 1000

השקעה במתחם ה – 1000 אינה עוד השקעת נדל"ן בעלת אחוזי סיכון גבוהים, היא גם אינה לוטה בערפל. מדובר בתכנית שאושרה ואף יותר מכך, תכנית בעלת חשיבות לעיר ראשון לציון ולכן השאיפה לקדם אותה היא כמה שיותר גדולה. אנו מתמחים באיתור השקעות פוטנציאליות ומניבות תשואה עבורכם ורואים את מתחם ה – 1000 כאחת מהן.

לפרטים נוספים אודות מתחם ה – 1000 בראשון לציון צרו עמנו קשר וזכו להזדמנות חד פעמית!

שבירו הצלחה בכל עסקה!!

פרויקטים נוספים בשבירו לנד

שבירו - חוף התכלת.

זו ההזדמנות שלכם לקחת חלק בתכנית היוקרתית - חוף התכלת בהרצליה, בין המרינה הרצליה למלון מנדרין! משקיעים אשר מכירים את דרכם בעולם הנדל"ן לא צריכים המלצות כדי לזהות הזדמנות להשקעה מניבה, במיוחד

שבירו תל אביב.

כאשר מחפשים מקום אטרקטיבי להשקעה בנדל"ן – תל אביב ללא ספק נמצאת במקום הראשון תוך שהיא מציעה חיים תוססים ומעניינים וכן מגוון אפשרויות נוספות. החלום על מגורים בעיר העברית הראשונה...

שבירו - שדה דב

הצטרפו עוד היום לפרויקט היוקרתי שדה דב - ותוכלו ליהנות מהשקעה של פעם בחיים! בלב ליבה של תל אביב במיקום אטרקטיבי במיוחד, מתוכנן לקום פרויקט נדל"ן אקסקלוסיבי המציע כ - 16,000 יחידות דיור – ונקרא פרויקט שדה דב.

שבירו - ח 500

זו ההזדמנות שלכם להצטרף לפרויקט ח - 500 בחולון וליהנות מתשואה מלאה לכספכם! חולון, הנחשבת ליעד אטרקטיבי במיוחד, מקדמת את פרויקט ח - 500, הנחשב כאחת ההשקעות המשתלמות ביותר בשוק הנדל"ן הישראלי.

שבירו - פי גלילות

פינוייה של חוות הגז בפי גלילות יצרה הזדמנות פז לפיתוח מתחם מגורי יוקרה והי טק מהנחשקים ביותר בישראל. המיקום האטרקטיבי בין רמת אביב ג' לצומת גלילות, הקרבה לחוף הים והעובדה כי מדובר באחד הפרויקטים הגדולים...

שבירו - בקריית אתא

"שכונת אופק חדש" מבית שבירולנד, הזדמנות להשקעה בקרקע בשלבים סופיים לאישורה במיקום אטרקטיבי ובצמידות לבנייני מגורים.