חוף התכלת הרצליה

שבירו – חוף התכלת.

זו ההזדמנות שלכם לקחת חלק בתכנית היוקרתית – חוף התכלת בהרצליה, בין המרינה הרצליה למלון מנדרין!

 השקעה אטרקטיבית בזכותה ניתן להשיג יחידות קרקע במחירי מציאה של ממש!
בחוף התכלת רוכשים רק משבירו.
התחייבות למחיר שובר שוק!!!!!!!!!

השקעות החל מ- 550,000

למידע נוסף השאירו פרטים

סרטון התדמית של
שבירו – חוף התכלת.

מידע נוסף על חוף התכלת הרצליה

חוף התכלת הרצליה
חוף התכלת הרצליה

הזדמנות של פעם בחיים

חוף התכלת היא עתודת קרקע אשר ממוקמת בין המרינה בהרצליה לבין מלון מנדרין. הפרויקט מקודם על ידי עיריית הרצליה ונמצא כיום בשלבי תכנון מתקדמים. מדובר בשטח של כ – 2,200 דונם המיועד לבניה רוויה. הקרקע סמוכה לקו החוף וכן לעורקי תחבורה מרכזיים וחשובים, מיקום הנחשב לאטרקטיבי במיוחד. קרקע זו הנה אחת מעתודות הבנייה האחרונות השוכנות סמוך לחוף הים ועל כן ערכה מוערך במיליארדי שקלים. אין זה סוד שמחירי הנדל"ן באזורים כמו אלו רק עולים ועולים ולכן מדובר בהזדמנות של פעם בחיים – ובאפשרות לרכוש קרקע אשר תמשיך להניב תשואה יפה למשקיעים בחלוף השנים.

מה בתכנית?

בשנים האחרונות ניתן לראות כי העיר הרצליה נמצאת בתנופת בנייה רחבה. לכן, אזור זה אשר גם נמצא בתחומיה מהווה הזדמנות פז גם עבור העירייה אשר שואפת לקדם ולפתח את העיר והשאיפה לקדם אותו נמצאת למעלה בסדר העדיפויות. השטח המתפרש על פני 2,200 דונם, טומן בחובו הזדמנות כלכלית חסרת תקדים, על פי תכנית חוף התכלת במקום צפויות לקום כ – 10,000 יחידות דיור, כ – 250,000 מ"ר יוקדשו לשטחי תעסוקה, תעשייה ומסחר, ובמרחק של 300 מטר מהים צפויים לקום גם חמישה בתי מלון חדשים.

חוף התכלת הרצליה
חוף התכלת הרצליה

השקעה מושלמת ומשתלמת

חברת SHVIRO המתמחה באיתור הזדמנויות נדל"ן למשקיעים ולכן לא יכול להתעלם מהפוטנציאל הטמון בהזדמנות נדירה זו. המחירים ליחידת קרקע אחת נחשבים למשתלמים וכבר בשלוש השנים האחרונות מחיר הקרקע זינק ב – 300 אחוזים. (על פי נתונים של רשות המסים).

לקבלת פרטים נוספים אודות חוף התכלת בהרצליה צרו עמנו קשר עוד היום ואנו נשמח לספק לכם ייעוץ מקצועי והכוונה בנושא!

* הקרקע אינה זמינה לבנייה מיידית.

פרויקטים נוספים בשבירו לנד

תל אביב עיר ללא הפסקה פרויקט הדגל 3700.

כאשר מחפשים מקום אטרקטיבי להשקעה בנדל"ן – תל אביב ללא ספק נמצאת במקום הראשון תוך שהיא מציעה חיים תוססים ומעניינים וכן מגוון אפשרויות נוספות. החלום על מגורים בעיר העברית הראשונה...

שבירו - שדה דב

הצטרפו עוד היום לפרויקט היוקרתי שדה דב - ותוכלו ליהנות מהשקעה של פעם בחיים! בלב ליבה של תל אביב במיקום אטרקטיבי במיוחד, מתוכנן לקום פרויקט נדל"ן אקסקלוסיבי המציע כ - 16,000 יחידות דיור – ונקרא פרויקט שדה דב.

שבירו - ח 500

זו ההזדמנות שלכם להצטרף לפרויקט ח - 500 בחולון וליהנות מתשואה מלאה לכספכם! חולון, הנחשבת ליעד אטרקטיבי במיוחד, מקדמת את פרויקט ח - 500, הנחשב כאחת ההשקעות המשתלמות ביותר בשוק הנדל"ן הישראלי.

שבירו - במתחם ה 1000בראשון לציון.

ההזדמנות שלכם להצטרף לתכנית ה - 1000 בראשל"צ אחת מהשקעות בנדל"ן האטרקטיביות ביותר בישראל! תכנית ה – 1000 כשמה כן היא: תכנית אשר כוללת כ - 1,000 דונם ומייעדת אותם לפיתוח עירוני מתקדם...

שבירו - פי גלילות

פינוייה של חוות הגז בפי גלילות יצרה הזדמנות פז לפיתוח מתחם מגורי יוקרה והי טק מהנחשקים ביותר בישראל. המיקום האטרקטיבי בין רמת אביב ג' לצומת גלילות, הקרבה לחוף הים והעובדה כי מדובר באחד הפרויקטים הגדולים...

שבירו - בקריית אתא

"שכונת אופק חדש" מבית שבירולנד, הזדמנות להשקעה בקרקע בשלבים סופיים לאישורה במיקום אטרקטיבי ובצמידות לבנייני מגורים.

שבירו - עיר ימים בחדרה

תוכנית "עיר ימים" בחדרה היא תכנית להקמת רובע מגורים ומלונאות ברצועת החוף הצפון-מערבית של העיר.