אודות חברת שבירו

השקעה בנדל"ן היא לא עניין של מה בכך על מנת לבצע אותה על הצד הטוב ביותר ולמזער סיכונים נדרש ידע וניסיון רב.

חברת שבירו  מנוהלת על ידי אנשי עסקים מובילים הרותמים את ניסיונם וקשריהם ברכישת מגרשים להשקעה בעלי פוטנציאל תשואה גבוה ביותר מקצועיות, אמינות ושירות אלו הם עקרונות היסוד אשר חרוטים על דגלה של חברתנו ואנו מעמידים אותם כנר לרגלינו לכל אורך פעילותנו המקצועית דברי מנכ"ל החברה והבעלים מאיר צצקס

הרצליה חוף התכלת
הרצליה חוף התכלת

כל האפשרויות לרשותכם

הניסיון הרב אותו צברנו במהלך השנים, הידע המקצועי הנרחב והבקיאות בתחום הנדל"ן הם הפרמטרים שגורמים לכל ההשקעות מבית שבירו להניב תשואות הגבוהות משמעותית מכל אפיק השקעה אחר. הצוות המקצועי שלנו מספק לכם את האפשרות לבחור היכן, מתי וכמה להשקיע תוך שמעמיד לרשותכם מגוון רחב של מיזמים ופרויקטים מובחרים שנבחרו בקפידה וזאת מבלי להתפשר על אמות מידה של מקצועיות ומצוינות

התאמה אישית וליווי מקצועי

אנו מאמינים שהשקעה נכונה היא – בראש ובראשונה – כזו אשר מאפיינת את הצרכים והשאיפות שלכם על הצד הטוב ביותר. לכן אנו נעשה את כל אשר נדרש כדי להציע לכם את ההשקעות המתאימות לכם בדיוק. כדי לעשות זאת, אנו נערוך עמכם היכרות מעמיקה ונספק לכם ייעוץ אישי ומקצועי התואם את רמת הסיכון הרצויה ואת סוג ההשקעה המועדף.

כדי לוודא שההשקעה שלכם תניב את מרב הפירות, אנו נלווה אתכם שלב שלב בדרך, נדאג תמיד להישאר מעודכנים ולעדכן אתכם בכל השינויים ונאפשר לכם באמת ליהנות מן התשואה.

השקעות נדל"ן – זהו תחום המומחיות העיקרי שלנו

מטרת החברה היינה לאתר עבור כל אחד מלקוחותיה את ההשקעה המתאימה ביותר, וזאת לאחר בחינה מקיפה של צרכיו, יכולתו הפיננסית ואופי ההשקעה המבוקש.

כאשר הבנקים מציעים ריבית נמוכה, ניהול תיקי השקעות זו פעולה שדורשת השקעה בפני עצמה ועיסוק בתחומים שאינכם מכירים על בורים מהווים סיכון משמעותי, אנו ב שבירו  מספקים פתרון מקצועי ואיכותי ביחס לאפיקים אחרים.

אנו מאמינים ביתרונותיו של מיקוד ולכן מרכזים את כל משאבנו ומאמצינו להתמקצעות והתמחות בתחום השקעות הנדל"ן. הניסיון הרב שלנו הוא שמאפשר לכם לדעת בכל רגע נתון מה קורה עם הכסף שלכם ולהפיק מההשקעה שלכם את המרב.

שבירו פועלת בשקיפות מלאה כלפי לקוחותיה לאורך כל שלבי העסקה, בדגש על אמינות ומקצועיות.

לפרטים נוספים אודות כל השקעות הנדל"ן שזמינות עבורכם עכשיו, צרו עמנו קשר נשמח לעמוד לרשותכם!

שתף ב-